RUPLFRENDE
Strona główna / Firma / Praca / Sprzedawca na rynki europejskie.

Praca

Sprzedawca na rynki europejskie.

Zadania:

  • poszukiwanie i budowanie trwałych relacji z klientami

Oferujemy:

  • pracę w zespole profesjonalistów
  • system szkoleń zawodowych

 Wymagania:

  • doskonała znajomość niemieckiego lub/i francuskiego lub/i angielskiego w mowie i piśmie
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w sprzedaży produktów
  • znajomość obsługi komputera i Pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres: praca@plastcard.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.

Grupa 3 Druk

Nie pokazuj więcej tego komunikatu